3
Gru
2015

ZAPROGRAMUJ SIĘ!!!

Mózg – najbardziej zagadkowy element człowieka. Używany przez nas w niewielkim stopniu. Jest zagadką dla naukowców, którzy od wielu lat próbują odkryć nie tylko jak działa, ale również jak zwiększyć jego wykorzystanie.

Siła umysłu jest naszą potężną bronią. To w jaki sposób „mówisz” do siebie ma na Ciebie ogromny wpływ. Jeśli codziennie będziesz powtarzać sobie, że jesteś beznadziejny, nie wartościowy to w pewnym momencie te słowa będą dla Ciebie prawdą. Twoja samoocena drastycznie spadnie. Dlatego każdego dnia powtarzaj sobie że jesteś kimś wyjątkowym, wartościowym i poradzisz sobie ze wszystkim, nawet jeśli inni będą wątpić w Ciebie!!!.

W życiu człowieka przychodzą różne momenty. Chcielibyśmy, aby zawsze było dobrze, jednak nie da się uniknąć problemów. Problemy to część nas. One w dużej mierze kształtują naszą osobowość.
Jak sobie z nimi radzić? Każdy ma swój własny sposób. Jedno jest pewne, im szybciej stawisz im czoła, tym szybciej wrócisz do „normalności” i będziesz silniejszy.

W trudnych momentach szczególne ważne jest by się „pozytywnie programować”. Mówi się, że jeśli coś jest ciągle powtarzane staje się prawdą.
Kim chcesz być? Jakie cechy ma osoba, którą chciałbyś być w przyszłości? Wypisz je na kartce i codziennie powtarzaj. Powtarzaj tak długo, aż uwierzysz że jesteś właśnie Tą osobą!!

Zaprogramuj się i nigdy nie trać wiary w siebie, nawet jeśli życie rzuci Cię na kolana!!!.

 

„Silniejsze od słów wymawianych do innych są słowa, które kierujesz do siebie samego. Od dzisiaj kiedy mówisz, podejmij świadome staranie, aby minimum 85% Twojej dziennej konwersacji było pozytywne, celowe i przynoszące korzyści. Takie działanie wzmocni Twój sposób myślenia, stworzy okazje, przyciągnie dostatek oraz zdrowie w Twoim życiu. Za każdym razem kiedy powiesz albo pomyślisz sobie coś negatywnego- STOP. Natychmiast powiedz swojemu umysłowi – Anuluj… Wyczyść. Ta jedna czynność drastycznie odmieni Twoją rzeczywistość. Używając odpowiednich słów będziesz nie do zatrzymania na drodze do przełomu w Twoim życiu”.

Les Brown

You may also like

zatrzymaj się,
Zatrzymaj się…
Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku vs hejt
Beleve in yourself
Wujek dobra rada…
nim będzie łatwo
Nim będzie łatwo…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress