22
Gru
2014

ZDANIE INNYCH…

Jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć to działaj. Nie ważne co pomyślą inni… Tak często zdanie innych staje się blokadą w naszym działaniu. Jeśli masz obrany cel, marzenie to zrób wszystko co w Twojej mocy, by stało się ono rzeczywistością. Nie ważne jak nierealne może się ono wydawać w dniu dzisiejszym. Jutro jest nowy dzień i nie wiesz co może przynieść. Jeśli będziesz tylko czekać to czy tak naprawdę będziesz przeżywać własne życie?

Historia pokazywała przykłady tych „ mniej zdolnych”, którzy odnieśli niespodziewany (przez innych) sukces. Dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest tylko jedna. Ci drudzy byli bardziej zdeterminowani, bardziej chcieli i przede wszystkim działali!! To upór i wytrwałość w chwilach słabości są Twoją tarczą!! Kto by pomyślał, że przyjdzie mi kiedyś pisać bloga! Ja sama bym w to nie uwierzyła!! Przecież jestem beznadziejna w ortografii, a język polski nie należał do moich ulubionych przedmiotów. Tak samo jest z Tobą! Każdy z nas ma jakieś ograniczenia!

Jeśli czegoś bardzo pragniesz – rób to!! Nawet jeśli inni mówią, że się nie nadajesz. Skąd masz wiedzieć czy Jesteś w czymś dobry skoro nie spróbowałeś!!  Czy naprawdę warto przejmować się opinią innych, w szczególności jeśli oni sami nigdy tego nie robili? Zadaj sobie jedno ważne pytanie: „Co najgorszego może się stać jeśli mi się nie uda?”.

Nie rezygnuj z działania!! Nie przekreślaj swojej przyszłości!! Każde doświadczenie nas czegoś uczy. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i iść dalej.

 

„Nie pozwól, by opinia innych stawała się Twoją rzeczywistością”

Les Brown

You may also like

zatrzymaj się,
Zatrzymaj się…
Budowanie wizerunku
Budowanie wizerunku vs hejt
Beleve in yourself
Wujek dobra rada…
nim będzie łatwo
Nim będzie łatwo…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress