20
Lut
2015

WYZWANIE- PLANOWANIE CZYLI CZAS NA PODSUMOWANIE

Czy te 30 dni planowania były łatwe? Odpowiedź brzmi – nie. Wyzwanie było niczym sinusoida. Raz lepiej raz gorzej. Najważniejsze, że do przodu 🙂

Tak naprawdę nie przestaję planowania. To nie było „zadanie” krótkoterminowe. Wystarczy 30 dni i wszystko będzie idealnie. Jeśli chcesz prawdziwej zmiany, musisz zmienić swoje nawyki. Jeśli jesteś otyły i rozpoczynasz dietę to owszem możesz schudnąć. Jednak jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych to dieta skończy się efektem jojo. Tak samo jest z naszym życiem. Tworzenie nawyków czy ich „pozbycie się” nie jest procesem łatwym.

Żyjemy w strefie komfortu. Po co coś zmieniać? Przecież tak jest łatwiej. Niby tak, ale jeśli marzysz o czymś „więcej” musisz więcej wymagać od siebie. Jeśli nic nie zmienisz w swoim życiu, Twoje życie się nie zmieni. Będzie tak jak jest. Nim zaczniesz zmieniać cokolwiek, zastanów się dokąd zmierzasz!! Mając sprecyzowany cel łatwiej będzie Ci zaplanować „drogę”, a w rezultacie łatwiej będzie Ci dotrzeć do obranego miejsca.

 

 

„Jeśli nadal będziesz robił to, co zawsze robiłeś, nadal będziesz uzyskiwał, to, co zawsze uzyskiwałeś.”

T.HARV EKER

You may also like

nim będzie łatwo
Nim będzie łatwo…
nigdy nie jest za późno
Jakich błędów uniknąć podczas zakładania działalności gospodarczej…
Wpływ Social Mediów na nasze życie
Posumowanie roku 2017

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress