Bez kategorii,  MOTYWACJA

ZAPROGRAMUJ SIĘ!!!

Mózg – najbardziej zagadkowy element człowieka. Używany przez nas w niewielkim stopniu. Jest zagadką dla naukowców, którzy od wielu lat próbują odkryć nie tylko jak działa, ale również jak zwiększyć jego wykorzystanie.

Siła umysłu jest naszą potężną bronią. To w jaki sposób „mówisz” do siebie ma na Ciebie ogromny wpływ. Jeśli codziennie będziesz powtarzać sobie, że jesteś beznadziejny, nie wartościowy to w pewnym momencie te słowa będą dla Ciebie prawdą. Twoja samoocena drastycznie spadnie. Dlatego każdego dnia powtarzaj sobie że jesteś kimś wyjątkowym, wartościowym i poradzisz sobie ze wszystkim, nawet jeśli inni będą wątpić w Ciebie!!!.

W życiu człowieka przychodzą różne momenty. Chcielibyśmy, aby zawsze było dobrze, jednak nie da się uniknąć problemów. Problemy to część nas. One w dużej mierze kształtują naszą osobowość.
Jak sobie z nimi radzić? Każdy ma swój własny sposób. Jedno jest pewne, im szybciej stawisz im czoła, tym szybciej wrócisz do „normalności” i będziesz silniejszy.

W trudnych momentach szczególne ważne jest by się „pozytywnie programować”. Mówi się, że jeśli coś jest ciągle powtarzane staje się prawdą.
Kim chcesz być? Jakie cechy ma osoba, którą chciałbyś być w przyszłości? Wypisz je na kartce i codziennie powtarzaj. Powtarzaj tak długo, aż uwierzysz że jesteś właśnie Tą osobą!!

Zaprogramuj się i nigdy nie trać wiary w siebie, nawet jeśli życie rzuci Cię na kolana!!!.

 

„Silniejsze od słów wymawianych do innych są słowa, które kierujesz do siebie samego. Od dzisiaj kiedy mówisz, podejmij świadome staranie, aby minimum 85% Twojej dziennej konwersacji było pozytywne, celowe i przynoszące korzyści. Takie działanie wzmocni Twój sposób myślenia, stworzy okazje, przyciągnie dostatek oraz zdrowie w Twoim życiu. Za każdym razem kiedy powiesz albo pomyślisz sobie coś negatywnego- STOP. Natychmiast powiedz swojemu umysłowi – Anuluj… Wyczyść. Ta jedna czynność drastycznie odmieni Twoją rzeczywistość. Używając odpowiednich słów będziesz nie do zatrzymania na drodze do przełomu w Twoim życiu”.

Les Brown