METAMORFOZA

METAMORFOZA – podsumowanie pierwszego m-ca ćwiczeń

Przyszedł czas na podsumowanie pierwszego miesiąca mojej metamofozy. Mój cel to pozbycie się 6 zbędnych kilogramów po ciąży. Niby niedużo, ale jednak. Tak na prawdę to nie chodzi o kilogramy, ale o to co mi przeszkadza we mnie samej czyli brzuch. Jak już wiem co jest problemem trzeba coś z tym zrobić. Opowiadanie, zastanawianie się nic nie da. Zero wymówek. Jest to sprawa na którą mam wpływ i mogę coś zrobić. Nie mam możliwości chodzić na siłownię, ale dla chcącego nic trudnego. Wystarczy trochę miejsca, karimata i czas działać. Ambitnie założyłam, że będę ćwiczyć pięć dni w tygodniu. Niestety nie udało mi się tego planu zrealizować, chociaż pierwsze dwa tygonie były udane. Nim przystąpiłam do ćwiczeń zmierzyłam się wg wskazań Ewy Chodakowskiej. Schowaj wagę zaraz po zmierzeniu się i nawet na nią nie patrz przez ten miesiąc. Dobra rada, wiem to z doświadczenia 🙂

Moje wymiary początkowe:
Talia – 74 cm; Brzuch – 90 cm; Biodra – 94 cm; Waga – 57 kg.

Mierząc się po miesiącu nie spodziewałam się, że cokolwiek się zmieni. Przecież nie ćwiczyłam tyle ile powinnam. Mimo to bardzo miło się zaskoczyłam.

Moje wymiary po pierwszym miesiącu ćwiczeń:
Talia – 73 cm; Brzuch – 87; Biodra i Waga bez zmian.

Zaczynam kolejny miesiąc. Założenie to samo. Chcę ćwiczyć pięć dni w tygodniu. Zobaczymy czy uda się wytrwać i jak będą wyglądać efekty. Najważniejsze to nie poddawać się i mimo problemów iść dalej, powoli ale do celu.

Możliwość komentowania METAMORFOZA – podsumowanie pierwszego m-ca ćwiczeń została wyłączona