MOTYWACJA

COACHING, MOTYWACJA, ROZWÓJ OSOBISTY…

Coaching, motywacja i rozwój osobisty? A na co mi to? Przecież jest dobrze tak jak jest. Może chciałbym lepiej zarabiać, nie martwić się czy uda się wyjechać na wakacje lub zrobić remont i nie brać na to wszystko kredytu. Rodzina jest ok. Raz w roku coś tam przeczytam…STOP!!!

Czy takiego życia właśnie pragniesz? Byle do „piątku” lub „urlopu”? Zacznij żyć!! Prawdziwie żyć!! Zapytasz „A co to jest prawdziwe życie?” przecież żyję i jakoś daję radę. Więc o co tyle hałasu?

Jeśli nie  masz przed sobą celu, miejsca do którego zmierzasz to nie żyjesz tak prawdziwie. Los, decyzje innych ludzi rzucają Cię z kąta w kąt. To oni kreują Twoją rzeczywistość, a nie Ty. Przestań płynąć z prądem! Zatrzymaj się! Daj sobie czas na zastanowienie. Odpowiedz na pytanie „gdzie widzę siebie za rok, pięć czy dziesięć lat?” Bądź szczery ze sobą. Tu nie musisz udawać.

Motywacja i rozwój osobisty, a czasami i pomoc coacha czy trenera pozwala nam uporządkować życie. Les Brown mówi, że „Każdy z nas potrzebuje czasem coachingu”. Motywacja poprzez słuchanie audiobooków czy oglądanie na youtube – e filmików pomaga nam nie tylko zacząć przemianę, ale również umacnia nas, gdy chcemy się poddać. Skąd to wiem? Bo sama to testuję na sobie.

Chcesz coś zmienić?  Najpierw zdefiniuj to „coś”. Wielu z nas żyje niczym w Matrixie. Obudź się!! Działaj!! Bo jedyne czego nie możesz zmienić to uciekający czas.

 

„Mamy dość czasu, jeśli potrafimy go dobrze wykorzystać i zaplanować działanie w nim.”

BRIAN TRACY

 

„Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu.”

JIM ROHN