MOTYWACJA

CZAS NA MAŁE PODSUMOWANIE

Czas na małe podsumowanie. Minęło pół roku odkąd regularnie piszę na blogu (blog założyłam w styczniu).  W tym czasie napisałam 43 posty. Miewałam lepsze i gorsze dni. Z jednego jednak jestem dumna. Ciągle piszę, czytam i mam w sobie chęć rozwoju.

Dorosłam do realizacji moich projektów. Potrafię nazwać to czego się tak obawiałam. Kiedy człowiek sobie uświadomi co go ogranicza, to rzeczywistość okazuje się nie być taka straszna.  Mam nadzieję, że wystarczy mi odwagi i determinacji. Skoro inni potrafią to dlaczego mi ma się nie udać? 🙂

Dziękuję moim stałym czytelnikom. Dziękuję za wszystkie „like” na fb (zapraszam tych, którzy czytają do polubienia – wystarczy na blogu wejść w zakładkę fb i kliknąć lubię to). To bardzo motywuje i dodaje energii do działania. Dziękuję wszytkim 588 osobom, które w tym czasie odwiedziły bloga i za 4571 odsłony.

 

O wiele lepiej jest odważyć się na osiąganie wielkich celów, radować się dużymi sukcesami, nawet jeżeli na drodze do tego poniesiemy wiele porażek, niż ustawić się w szeregu niewymagających wiele od siebie ludzi. Ludzi, którzy nigdy nie doznają ani wielkich radości, ani wielkich porażek, ponieważ żyją w szarej strefie, w której ani porażek, ani zwycięstw nie ma”.

Theodore Roosevelt