MOTYWACJA

NA CO CZEKASZ ?!!!

Masz pomysł. Wydaje Ci się, że jest dobry. Trzeba tylko zacząć. Więc na co czekasz? Nikt za Ciebie nie podejmie działania. Nie licz na to, że będziesz sobie siedzieć przed komputerem albo nad jeziorkiem, a ktoś inny zrobi za Ciebie całą robotę! Nikt nie przyjdzie i nie poda Ci na tacy gotowego przepisu na sukces.

Masz pomysł? Dlaczego go nie realizujesz. W tym samym momencie tylko w twoim mieście może być dziesięć, dwadzieścia a może sto osób które mają taki sam plan. Różnica może być jednak w tym, że część z tych osób podjęło już działanie. Jeśli nic nie zaczniesz robić zostaniesz w tyle!

Odkładamy działanie, realizacje własnych wizji czekając kiedy wydarzy się to czy tamto. Odpowiednie momenty nie istnieją!!! Śmiem twierdzić, że zdarzają się rzadziej niż wygrana w totka. Tylko twoja własna praca przybliża Cię do celu. Nawet jeśli się przewrócisz będziesz bogatszy o doświadczenie. Najważniejsze to nie przestawać!

Piszę to do siebie – Kaśka zacznij działać!!! Piszę to do Ciebie – Człowieku działaj!!! Nie będzie odpowiedniego momentu!!! Odpowiedni moment jest właśnie teraz!!! Na co czekasz???

 

„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.”
Napoleon Hill