MOTYWACJA

PODSUMOWANIE ROKU 2014

Jak zwykle o tej porze roku wielu z nas podsumowuje mijający rok. Co udało mi się zrobić, a czego nie? Jaki mam plan na nadchodzący rok? I wiele innych pytań rodzi się w naszej głowie.

Dla mnie rok 2014 był czasem przemiany. Zmiana myślenia i moje prywatne hasło „Fuck Fear”. Przełamałam wiele barier, ale dużo jeszcze pracy przede mną. Rok 2014 kończę z wieloma decyzjami, które w oczach innych mogą wydawać się co najmniej dziwne. Jednak jestem pewna, że mając przed sobą konkretny cel i idąc obraną drogą mogę go zrealizować. Nieważne co powiedzą inni, ważne jest to czego ja pragnę i do czego dążę. To moje życie!! Na tej drodze to ja będę kierowcą –  nie ktoś inny!!

Rok 2015 upłynie mi pod hasłem „Just do it”. To rok działania. Już nie mogę się doczekać 🙂 Wiem, że nie będzie łatwo. Jednak tylko poprzez działanie możesz osiągnąć sukces bądź porażkę. Nie chcę, by moje życie było nijakie. Życie z dnia na dzień mnie nie interesuje!!

Na koniec wrzucam małe podsumowanie bloga 🙂

 

  1. Ilość sesji w roku 2014 : 2 371
  2. Użytkownicy 2014: 855
  3. Odsłony: 6 044
  4. Strony / sesja: 2,55
  5. Śr. czas trwania sesji: 00:02:01
  6. Ilość postów: 72 (w tym kilka po ang)
  7. Pojawiła się zakładka „cytaty motywacyjne”

 

Bardzo dziękuję Wszystkim dziękuję za zaglądanie i czytanie. Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie. Dziękuję za wszystkie „like-i” (zapraszam do polubienia konta na fb) i ciepłe słowa.

Na ten nowy nadchodzący rok życzę Ci drogi Czytelniku byś realizował swoje marzenia, cele. Jeśli ich nie masz? No cóż, nigdy nie jest za późno 🙂 Działaj!! Ja wierzę w to, że możesz odnieść sukces! A Ty?

Odchodzący rok żegnam Was cytatem, którym rozpoczęłam rok 2014.

 

 

„Dopiero dzisiaj stawiam pierwsze kroki tam, gdzie powinienem był je stawiać przed dziesięciu laty. Ale jestem szczęśliwy, że nie czekałem kolejnych dwudziestu”.

PAULO COELHO