przechodząc przez piekło
MOTYWACJA

PRZECHODZĄC PRZEZ PIEKŁO…

Życie jest kolorowe. Są dni różowe, ale i szare. Życie to sinusoida. Raz na górze, raz na dole. Czasami wydaje się nam, że cały wszechświat jest przeciwko nam. Nic się nie udaje… Co mam zrobić?  Nie mam już siły… Więc jeśli przechodzisz przez piekło – musisz iść dalej!!

Tak właśnie bywa w naszym życiu, że czasem po prostu nie mamy już siły. Chcielibyśmy uciec od problemów, chociaż na chwilę.  Jak mam postąpić? Co mam zrobić? Na te pytania nie dam Ci jasnej odpowiedzi. Znam tylko jedno wyjście… Musisz iść dalej.

Życie jest niczym zmieniające się pory roku. Po zimie zawsze przychodzi wiosna. Tak jak po nocy zawsze nadchodzi świt. Świat nabiera kolorów. Jedyne co musisz zrobić to przetrwać. Wiem, że to nie jest łatwe. Czasami znajdujemy się (w naszym mniemaniu) w sytuacji bez wyjścia.

Daj sobie czas. Nie zadręczaj się. Idź dalej!! Jeśli brakuje Ci sił, motywacji zacznij od małych rzeczy np. dziś uśmiechnij się do trzech nieznajomych osób, zrób coś dobrego dla Twoich bliskich (nie dlatego, że musisz, ale dlatego że tak postanowiłeś). Dajesz dobro – dostajesz dobro. Jeśli nie teraz to procentuje to w przyszłości. Ciesz się małymi rzeczami, a życie powoli zacznie nabierać promiennych barw.

Idź dalej nie poddawaj się!!

 

 

„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!” Winston Churchill