MOTYWACJA

SIŁA CHARAKTERU

Kiedy zaczynasz działać, spełniać swoje marzenia, cele jesteś pełen energii i radości w działaniu. Nic i nikt nie jest w stanie stanąć Ci na drodze w realizacji celu. Ta droga w większości przypadków jednak okazuje się bardzo długa i często trzeba iść pod górkę, a czasem nawet pod nią wspinać.

Właśnie w te dni kiedy masz wszystkiego dość i najchętniej położyłbyś się spać okazuje się jak bardzo pragniesz dotrzeć do mety. Jak bardzo pragniesz, aby Twoje marzenie stało się rzeczywistością. Właśnie wtedy, gdy masz dość, nie możesz odpuścić! Choćbyś miał płakać ćwicz, czytaj, pisz, pracuj, działaj!!! Nie odpuszczaj!!! Każda taka wygrana z sobą mocno kształtuje Ciebie!! Kiedy przyjdzie kolejny czas mierzyć się z własnymi słabościami będzie Ci łatwiej! W pamięci zostanie smak ostatniego zwycięstwa.

Zdarza się, że kiedy przychodzi „załamanie” dostajemy prezent od losu. Ktoś powie dobre słowo, poda rękę, pomoże, albo po prostu będzie kiedy tego potrzebujesz. Nigdy nie zapominajmy dziękować 🙂 uśmiechajmy się do życia! Mamy je tylko jedno! Nie poddawaj się!!

 

„Wierz mi, jeśli możesz poszczycić się wytrwałością, dasz sobie doskonale radę bez wielu innych zalet”.

Napoleon Hill

Możliwość komentowania SIŁA CHARAKTERU została wyłączona