MOTYWACJA

STANOWCZE NIE!

Nie wierzę w to, że można dojść do sukcesu tylko przez oszukiwanie!
Od jakiegoś czasu zadaję sobie pytanie „dlaczego tak mało pokazuje się zwykłych przedsiębiorców?” Osoby, które zarabiają od kilkunastu tysięcy do kilku milionów rocznie? Takie osoby mogłyby z pewnością przekazywać nam przydatną wiedzę! Jak rozpocząć własny mały biznes, czego unikać i na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać.

Przeczytałam wczoraj na jednym z portali internetowych o śmierci pewnego „dużego” biznesmena z USA i niestety ciekawość zaprowadziła mnie do komentarzy. Nie sprawdzałam kim był ten człowiek, jaka była jego historia. Podejrzewam, że większość komentujących też tego nie zrobiła. Zatrważające był dla mnie jad z jakim wyrażano się o ludziach prowadzących duże biznesy- „Sami kłamcy, wyzyskiwacze i oszuści”. W głowie mi się to nie mieści!! Mówię temu stanowcze NIE!! Jak łatwo możemy kogoś obrzucić błotem tylko dlatego, że my mamy „gorzej”. A czy zastanawiałeś się choć przez chwilę jak dużo pracy i poświęcenia kosztuje budowanie i prowadzenie biznesu? Dlaczego krytykujemy ludzi za to, że chcą czegoś więcej niż „zwykłej” pracy, etatu. Dlaczego zamiast cieszyć się z sukcesów innych, tylko zazdrościmy i oskarżamy „na pewno ukradli”? A może tak jest łatwiej? Bo nie wymaga od Ciebie wysiłku. Jeśli jest Ci źle, jeśli Ci obecna sytuacja nie odpowiada to może najwyższy czas ruszyć tyłek i zacząć coś robić a nie tylko narzekać!

Kibicuję wszystkim, którzy próbują spełniać swoje marzenia! Kibicuję wszystkim, którzy odważyli się prowadzić własne firmy i krok po kroku je rozwijają! Kibicuję wszystkim, którzy działają pomimo, iż ludzie gadają za ich plecami! Kibicuję małym i dużym! Kibicuję tym, którzy się wahają lub obawiają, ale chcą działać – życzę Wam odwagi!! Nie ważne co mówią inni! Rozwijaj się! Im zostanie tylko gorycz. Z całego serca życzę Ci sukcesu!!

Możliwość komentowania STANOWCZE NIE! została wyłączona