MOTYWACJA

ŚWIADOMOŚĆ

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytania: „Kim chcę być? Co chcę osiągnąć w życiu?”. Czy zadałeś sobie trud odpowiedzi na nie? Byłeś ze sobą szczery? Szczery do bólu?

Dziś będąc na zakupach zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić chipsów albo batonika. W tym momencie pomyślałam sobie, że jeśli przecież wiem kim chcę być w przyszłości, to koniecznie muszę postępować świadome. Jeśli chcę być szczupła i zdrowa to nie objadam się „śmieciowym” jedzeniem.

Poczułam się pewnie. Ta niewielka decyzja wzbudziła we mnie pozytywne emocje. Jestem świadoma kim chcę być i potrafię postąpić zgodnie z powziętym wyborem. To ja kieruje moim życiem, a nie życie mną. Nie chcę być bierna i płynąć z prądem. Mam prawo decydować o sobie! Pewnie popełnie nie jeden błąd, nie jeden raz się przewrócę. Nie da się zdobyć doświadczenia nigdy nie popełniwszy błędu! Świadomość tego jest SUPER!!

Jeśli jeszcze nigdy nie zadałeś sobie wcześniej zadanych pytań to nie odkładaj tego na później. Może się okazać, że masz 70 lat i dalej oglądasz tv. Nie przeraża Cię taka perspektywa? Bo mnie tak.
Jeśli postanowisz udzielić odpowiedzi  to bardzo się cieszę i kibicuję Ci!!!
Zapisz to co postanowiłeś. Zapisz i czytaj każdego dnia, by nie zapomnieć! Przeżywaj każdy dzień świadomie!! Dąż do sukcesu i spełniaj marzenia!

 

„Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie. Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie. Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie. Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie”.

Jim Rohn