MOTYWACJA

TO FEEL SEXY

Co robisz dla Siebie? Nic? To najwyższy czas to zmienić! Myślę, że ogromna większość ludzi chce się czuć atrakcyjnie. Nie ma się co oszukiwać. Każdy lubi kiedy jego „ego” jest choć trochę połechtane.  I śmiem twierdzić, że to tyczy każdej grupy wiekowej. Nieważne czy masz 20, 30, czy 50 lat. Jednak wymaga to z naszej strony pewnej „pracy”. Nie chodzi o stanie przed lustrem i nakładanie makijażu przez godzinę (chyba, że jest to Twoje hobby i sprawia Ci przyjemność). Twoje zachowanie, pewność siebie dużo może powiedzieć o tym jak sam się postrzegasz.

Nie wiem czy są badania potwierdzające moją tezę, ale odkąd sama zaczęłam ćwiczyć to czuję się o niebo lepiej. Dotyczy to nie tylko sfery fizycznej, ale przede wszystkim psychicznej.  Ruch  pomaga rozładować negatywną energię. I nikt mnie nie przekona twierdzeniem, że „nie mam czasu”. Owszem masz! Tylko pewnie brak Ci chęci lub źle zarządzasz czasem. Jestem mamą dwójki małych dzieci, mąż czasem wyjeżdża na kilkudniowe delegacje, sprzątaczki i kucharki też nie zatrudniam. A jednak jak się chce to się da. Gdy jestem sama w domu, ćwiczę wieczorami, kiedy dzieci pójdą spać.

Jeśli chcesz zmienić cokolwiek w swoim życiu musisz zacząć od siebie. Nie oczekuj od partnera, że zacznie zrzucać zbędne kilogramy, rozwijać się jeśli Ty nie będziesz robić nic. Nie oczekuj czułości, romantyzmu jeśli Ty nie dasz nic z siebie. Wszystko zaczyna się od Ciebie!

Dobre samopoczucie sprawia, że czujemy się atrakcyjni. Kiedy czujemy się atrakcyjni wzrasta nasza pewność siebie. Ludzie postrzegają nas inaczej. Dlatego zadbaj o to, aby znaleźć czas tylko dla siebie. Czytaj, pisz, twórz, działaj! Pewność siebie da Ci siłę do dalszej pracy, bo przecież „na-pewno się uda”. A z takim myśleniem tylko krok do sukcesu…

Możliwość komentowania TO FEEL SEXY została wyłączona