MOTYWACJA

Wampir energetyczny

Wampir energetyczny to osoba, która wysysa z nas całą dobrą energie. Mówi się, że powinniśmy takich osób unikać. Nie możemy tylko dawać…

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że sam dla siebie jesteś takim wampirem? Jak traktujesz siebie? Każdy z nas czasami przeprowadza ze sobą „rozmowy” (podobno to najbardziej inteligentne konwersacje). Jakie słowa kierujesz do siebie?
Słowa. Potrafią nas uskrzydlać i potrafią ranić.

Jedno negatywne słowo może uruchomić lawinę, lawinę narzekania. Jakie są konsekwencje? Jesteś nabuzowany negatywną energią i musisz sobie z nią poradzić! Gromadzona może prowadzić do groźnego wybuchu.

Codziennie mów sobie coś miłego, nawet gdyby to była błahostka np. „dobry ugotowałam dziś obiad”, „super, że dzisiaj ćwiczyłam”, „poświęciłam 15 minut na naukę – piątka!! Zasłużyłaś na nią”.
Nie przestawaj tylko na sobie. Dostrzegaj w innych dobro.
Może nie zauważysz tego od razu, ale poziom Twojej dobrej energii będzie wzrastał. Konsekwencją tego będzie Twoje lepsze samopoczucie, pewność siebie…

Dziękuję, że poświęciłeś swój czas i przeczytałeś ten post 🙂
A teraz powiedz sobie coś miłego 🙂

 

 

„Silniejsze od słów wymawianych do innych są słowa, które kierujesz do siebie samego. Od dzisiaj kiedy mówisz, podejmij świadome staranie, aby minimum 85% Twojej dziennej konwersacji było pozytywne, celowe i przynoszące korzyści. Takie działanie wzmocni Twój sposób myślenia, stworzy okazje, przyciągnie dostatek oraz zdrowie w Twoim życiu. Za każdym razem kiedy powiesz albo pomyślisz sobie coś negatywnego- STOP. Natychmiast powiedz swojemu umysłowi – Anuluj… Wyczyść. Ta jedna czynność drastycznie odmieni Twoją rzeczywistość. Używając odpowiednich słów będziesz nie do zatrzymania na drodze do przełomu w Twoim życiu.”

Les Brown