MOTYWACJA

WIARA W SIEBIE

Każdy z nas jest wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny. Nawet jeśli jesteś bliźniakiem, znajdzie się coś co Cię odróżni od rodzeństwa. Może zabrzmi to banalnie, ale to Ty musisz najpierw uwierzyć w siebie. Czasami to bardzo trudne. Szczególnie w naszym kraju, gdzie takie zachowanie od razu bywa traktowane jako aroganckie. Nie ma nic złego w tym, że dobrze myślimy o sobie. Jeśli ktoś obok mówi Ci komplement – przyjmij go z uśmiechem!

Jesteś człowiekiem wartościowym! Nie ważne czym się zajmujesz w tym momencie! Możesz być sprzątaczką, sprzedawcą, albo prezesem! Jesteś ważny i to się liczy! Nie pozwól innym, by podcinali Ci skrzydła. Twoja moc jest w twojej głowie! Jedna opinia czasami może zepsuć Ci cały dzień. Ba! Nawet tydzień. Czy warto tracić czas? Nie !! Nie!! Nie!!

Co z tego, że dziś nie masz swojej wymarzonej pracy. Jednak zdobywasz doświadczenie. Nie wiesz co cię czeka za kilka lat. I kto wie? Być może ten co wydaje dziś sądy o Tobie, za pięć lat będzie się ubiegać o pracę u Ciebie! I pamiętaj, że to też działa w drugą stronę! Nie podcinaj skrzydeł innym, a wspieraj i zachęcaj!!

Jesteś jedyny i niepowtarzalny. Jesteś ważny!!

 

„Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o Tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.”

NEALE DONALD WALSCH