MOTYWACJA

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD…

Czym jest marzenie? Chwilą, pomysłem, nadzieją….każdy z Nas kiedyś o czymś marzył i zapewne marzyć będzie. Czasem bywa, że ktoś lub coś nas ogranicza. Bywa, iż sami dla siebie jesteśmy największą barierą. Przecież mi się to nie przydarzy, to spotyka innych nie mnie… Ile razy słyszałeś: „przestań marzyć i zejdź na ziemię!”.

Dziś mówię Ci, byś nie porzucał marzeń. Nieważne czy są duże czy małe. Ważne, że są Twoje! Jeśli nie pozwolisz Sobie na nie, nie będzisz w stanie ich realizować. Dlaczego? Skoro uważasz, że coś jest nieralne jak ma się spełnić? A nawet jeśli dziś tak jest….jutro jest nowy dzień, jutro jest przyszłością. Podejmując działanie dziś, jutro możesz spełnić swoje marzenie.

Marzysz o własnej kawiarni, salonie odzieżowym, siłowni czy podróżach w odległe miejsca? Pragniesz szyć, fotografować, prowadzić własną firmę i być niezależnym? Super!! Zastanów się co możesz zrobić, by być krok bliżej do ich realizacji. I nie daj sobie wmówić, że nie dasz rady, że to nie dla Ciebie! Marzenia pomagają przetrwać trudne chwile. A ich realizacja dodaje skrzydeł.

To dzięki ludziom, którzy mieli odwagę spełniać marzenia, walczyć o nie jesteśmy właśnie tu i teraz. Czasami coś może wydawać się nieralne z dzisiejszej perspektywy. To samo za pięć lat może być rzeczywistością.

Wszystko zaczyna się od marzeń! Nigdy, przenigdy nie rezygnuj z marzeń!!

 

„To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem”.

Paulo Coelho

Możliwość komentowania WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD… została wyłączona