MOTYWACJA

ZDANIE INNYCH…

Jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć to działaj. Nie ważne co pomyślą inni… Tak często zdanie innych staje się blokadą w naszym działaniu. Jeśli masz obrany cel, marzenie to zrób wszystko co w Twojej mocy, by stało się ono rzeczywistością. Nie ważne jak nierealne może się ono wydawać w dniu dzisiejszym. Jutro jest nowy dzień i nie wiesz co może przynieść. Jeśli będziesz tylko czekać to czy tak naprawdę będziesz przeżywać własne życie?

Historia pokazywała przykłady tych „ mniej zdolnych”, którzy odnieśli niespodziewany (przez innych) sukces. Dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest tylko jedna. Ci drudzy byli bardziej zdeterminowani, bardziej chcieli i przede wszystkim działali!! To upór i wytrwałość w chwilach słabości są Twoją tarczą!! Kto by pomyślał, że przyjdzie mi kiedyś pisać bloga! Ja sama bym w to nie uwierzyła!! Przecież jestem beznadziejna w ortografii, a język polski nie należał do moich ulubionych przedmiotów. Tak samo jest z Tobą! Każdy z nas ma jakieś ograniczenia!

Jeśli czegoś bardzo pragniesz – rób to!! Nawet jeśli inni mówią, że się nie nadajesz. Skąd masz wiedzieć czy Jesteś w czymś dobry skoro nie spróbowałeś!!  Czy naprawdę warto przejmować się opinią innych, w szczególności jeśli oni sami nigdy tego nie robili? Zadaj sobie jedno ważne pytanie: „Co najgorszego może się stać jeśli mi się nie uda?”.

Nie rezygnuj z działania!! Nie przekreślaj swojej przyszłości!! Każde doświadczenie nas czegoś uczy. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i iść dalej.

 

„Nie pozwól, by opinia innych stawała się Twoją rzeczywistością”

Les Brown