WYZWANIE - PLANOWANIE

CZY PLANOWANIE MA SENS?

Czy planowanie ma sens? Oczywiście, że tak!!
Planowanie pozwala osiągnąć nam wiele korzyści. Niektóre można dostrzec szybko, inne są widoczne w dłuższej perspektywie. Jedno jest pewne. Czas spęczony na planowaniu, nie jest czasem straconym!!!

Pierwszą korzyścią jaką udało mi się dostrzec jest to, że podejmujemy działanie. Może być ono w różnych wymiarach. To zależy od Ciebie. Działanie nas wyzwala. Jeśli zrobiliśmy to co było zaplanowane odczuwamy satysfakcję. Mamy lepsze mniemanie o sobie i wzrasta w nas wiara, że potrafimy dokonać wiele. O wiele chętniej podejmujemy kolejne wyzwanie.

Drugą namacalną rzeczą jest to, że nagle mamy więcej czasu. Chwile dla siebie lub bliskich. Co z tym czasem zrobimy? Na to pytanie każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam…

Dzięki planowaniu znowu wróciłam do regularnego czytania. Wymówki zeszły na dalszy plan (praca na etacie, dom, dwójka małych dzieci). Liczy się działanie!

Mam nadzieję, że Ci co podjęli WYZWNIE już mogli doświadczyć podobnych korzyści. Jeśli nie brałeś udziału w WYZWANIU – PLANOWANIU to serdecznie  Cię zapraszam. Niewiele jest do stracenia, a te 10 minut dziennie może zmienić całe twoje życie…

Tutaj znajdziesz link do postu WYZWANIE- PLANOWANIE:  https://mywaytosuccess.eu/uncategorized-pl/wyzwanie-planowanie/

Planuj!!! Działaj!!! A Twoje marzenia będą rzeczywistością!!

 

 

„Jeśli to, co robisz nie zbliża Cię do Twoich celów, oznacza to, że Cię od nich oddala.”

BRIAN TRACY