WYZWANIE - PLANOWANIE

WYZWANIE – PLANOWANIE

Rok 2015 ma być rokiem działania. Planowanie natomiast jest kluczowym czynnikiem, by nasze działanie było jak najbardziej efektywne. Mamy naprawdę bardzo dużo czasu do wykorzystania, o ile jest on odpowiednio zaplanowany. Każda zaplanowana minuta oszczędza nam 8 minut pracy!! To nie jedyna korzyść.

Kiedy planujesz nastawiasz się na osiągnięcie pewnego celu czy rezultatu. Twoje myśli skupiają się na danej rzeczy. Co zrobić, by planować dobrze? Przede wszystkim musisz zacząć to robić!! Kiedy nabierzesz doświadczenia będzie to łatwiejsze i bardziej efektywne. Z doświadczenia wiem, że nie łatwo jest w tym wytrwać. Do głowy przychodzi mnóstwo wymówek. Ale nie na tym chcę się skupić.

Stawiam przed Tobą wyzwanie – planowanie. Razem będzie nam łatwiej. Podobno, gdy robisz coś codziennie przez 30 dni staje się to twoim nawykiem. Umysł się przyzwyczaja do danej czynności i już nie „walczy”.

W grupie jest łatwiej wytrwać, można się dzielić doświadczeniem, ale również być wsparciem i mobilizacją dla siebie. Dlatego jeśli chcesz dołączyć do mnie i wziąć udział w projekcie WYZWANIE – PLANOWANIE napisz do mnie na wiadomość na moim profilu fb (mywaytosuccess) lub na adres mailowy kontakt@mywaytosuccess.eu i podaj swojego maila. Prześlę Ci materiały, które mam nadzieję pomogą Ci zorganizować planowanie każdego dnia. Możesz to zrobić również wg swojego pomysłu.

Nie będę podawać danych osób biorących udział w projekcie. Jeśli już znajdą się jakieś dane to będą to tylko statystyki (chyba, że sam/sama będziesz miała ochotę na komentarz).

Start w poniedziałek, ale już możesz dla rozgrzewki zaplanować jak spędzisz niedzielę 🙂 Ja będę wsparciem dla Ciebie, a Ty dla mnie. Jeśli przeczytałeś ten post później możesz dołączyć w każdej chwili. Ważne jest byś wytrwał 30 dni!! Chciałam tylko dodać, że na 30-stu dniach się nie skończy 😉 To Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie 🙂

 

„Mamy dość czasu, jeśli potrafimy go dobrze wykorzystać i zaplanować działanie w nim.”

„Twój los zależy od twoich nawyków.”

 

Brian Tracy